Stal Rzeszów- Socce 5:3

Stal Rzeszów – Soccer 5-3 (3-1)
Bramki: Daniel Ochał 2, Alek Wiącek 1
Skład: Jodłowski – Gawron (Kisiel), Ochał, Bizoń, Król – Gruszka (Robak), Czarnik – Piwowar, Wiącek, Gdowik – Zawiślak (Zapał)
Trener: Łukasz Chmura
W dniu dzisiejszym nasi trampkarze rozegrali mecz z liderem ligi drużyną Stali Rzeszów. Mimo porażki nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, tocząc przez większość meczu wyrównany bój z wyżej notowanym przeciwnikiem. Gdyby nie słaby początek meczu i błędy indywidualne wywieźlibyśmy z Rzeszowa lepszy wynik. Rozpoczęliśmy bardzo źle i po 20 min przegrywaliśmy 0-3. Kontaktową bramkę nasza drużyna zdobyła po świetnym dośrodkowaniu z prawej strony Maćka Piwowara i wykończeniu Daniela Ochała. Do przerwy 1-3. W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej. Po wspaniałej  indywidualnej akcji bramkę na 2-3 zdobył Alek Wiącek. Wtedy na boisku przeważaliśmy zdecydowanie i wydawało się że strzelimy wyrównującą bramkę.  Niestety straciliśmy kuriozalnego gola po dośrodkowaniu praktycznie z zerowego kąta, a po chwili kolejnego co troszkę podłamało naszą drużynę. Bramkę na 3-5 znów po dośrodkowaniu Maćka Piwowara zdobył głową najlepszy tego dnia w naszej ekipie Daniel Ochał. Po tym meczu wszystkim naszym zawodnikom nalezą się słowa pochwały, chłopcy pokazali że systematyczną pracą rozwijają swoje umiejętności i udowodnili, że potrafią walczyć z każdym.

Stroje Soccera

Stroje piłkarskie Soccer Ropczyce

Przekaż 1%

Przekaż jedne procent na Szkółkę Piłkarską Soccer Ropczyce

Sponsorzy