III i IV miejsca naszych zepsołów w Soccer CUP Ropcznik 2005.

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny turniej Soccer CUP. Do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2005. Nasza Szkółka wystawiła dwie drużyny.

Turniej wygrali bezapelacyjnie dobrze nam znani koledzy z DAP Dębicy. Nasi chłopcy zajęli III i IV miejsca w ośmioosobowej stawce drużyn.

083

Licznie zgromadzeni kibice mogli oglądać dziś wiele pięknych bramek. Gole padały po efektownych strzałach  z dystansu jak również po zepsołowych akcjach. Cieszymy się, że ich autorami byli także zawodnicy Soccera.
Świetnie spisali się nasi trzej bramkarze. Widać pierwsze efekty pracy z trenerem Banasiem. Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza powędrowała do Wiktora Zapała.

Szymon Kłak  ( rocznik 2006) strzelił wraz z zawodnikiem Beniaminka Krosno najwięcej goli ( po 7) i został współkrólem strzelców.

Najwięcej emocji i dramaturgi było w meczu półfinałowym pomiędzy Soccer I – Beniaminkiem Krosno.

Drużyna trenera Roga dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Niestety straciła bramkę 8 sekund przed końcem meczu i musiała uznać wyższość rywali.Turniej przebiegał w dobrej amtosferze.
Zawodnicy naszej Szkółki włozyli maksimum zaangażowania i mogli zaprezentować swoje umiejętności. W składzie zespołu Soccer II pojawiło się kilku debiutantów.

Gratulujemy dzielnej postawy i z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze i turnieje , które mamy zaplanowane w niedalekiej przyszłości..

Wyniki naszych zepsołów:

Soccer I – Soccer II 5:1

Soccer I- Aktiv Pr Wiśniowa 6:0

Soccer I – Czarnovia 6:0

Półfinał

Soccer I – Beniaminek Krosno 3:4

Mecz o III miejsce

Soccer I-Soccer II  6:0

Bramki dla Soccer I strzelali: Szymon Kłak 7, Dłużeń Jakun 2, Jakub Paluch 2,Kacper Pociask 3, Mikołaj Dunaj 4, Kacper Kozioł 1, Mikołaj Marciniec 2, Miłosz Jasek 5

Stroje Soccera

Stroje piłkarskie Soccer Ropczyce

Przekaż 1%

Przekaż jedne procent na Szkółkę Piłkarską Soccer Ropczyce

Sponsorzy