Łańcut zdobyty! Pierwsze miejsce rocznika 2000!!!

Logo_1  Udanie rozpoczęliśmy serię turniejów halowych. Zawodnicy naszej Szkółki z rocznika 2000 zajęli pierwsze miejsce w   Turnieju halowym organizowanym przez Sokół Łańcut.  W turnieju uczestniczyli nasi starzy znajomi z Ligi Orlika. Poziom rozgrywek  był wysoki, mecze bardzo  zacięte i wyrównane. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz zawodnik MACIEK PIWOWAR, który otrzymał atrakcyjną nagrodę .
W rozwinięciu znajdują się wyniki naszych zawodników.

Soccer- Olimp Stubno 1:1(bramka Bartek Zapał)

Soccer- Sokół II Łańcut 2:1 (bramki Patryk Gruszka- 2)

Soccer -Zimowit Rzeszów 4:3 (bramki Maciek Piwowar -2, Patryk Gruszka,Daniel Ochał)

Stroje Soccera

Stroje piłkarskie Soccer Ropczyce

Przekaż 1%

Przekaż jedne procent na Szkółkę Piłkarską Soccer Ropczyce

Sponsorzy