I i VI miejsca naszych drużyn w sobotnim turnieju,

W sobotę nasza Szkółka zorganizowała halowy turniej dla zawodników z rocznika 2004.
W zawodach wzięło udział 8 zespołów. Soccer jako gospodarz wystawił dwa równorzędne składy.. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”.

IMG_8938

Drużyna Soccer I zajęła pierwsze miejsce w grupie  gdzie pokonał wysoko zespół Czrnovi i Igloopolu Dębica co sprawiło zawodnikom wiele radości..:)
W półfinale spotkali  się z Ekoballem Sanok. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się remisem 0:0. O zwycięstwie zadecydował konkurs rzutów karnych.
Po trzech strzałach w „okienko” Wojtka Kozaka, Marcela Chłopka i Macieja Wilka nasza drużyna dotarła do finału gdzie czekał na nas zespół Kolbuszowianki.

Mecz finałowy był bardzo emocjonujący. Pierwsza bramka to efekt indywidualnej akcji Emila Wajdy. Kilka minut później mimo przewagi straciliśmy bramkę.

O naszym  zwycięstwie zadecydowały dwie bramki Wojciecha Kozaka, który po raz kolejny potwierdził, że rzuty wolne to jego specjalność.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany przez trenerów Maciej Wilk, który wyróżniał się walecznością, dobrym wyprowadzaniem piłki , skutecznymi interwencjami w obronie oraz strzelał bardzo efektowne bramki .

Blisko wywalczenia tytułu króla strzelców byli Wojciech Kozak i Emil Wajda ( zabrakło jednej bramki)

                Drużyna Soccer II zajęłą III miejsce w grupie. Zdobyła 4 punkty i przegrała rywalizację do wejścia do pierwszej czwórki gorszym bilansem goli z Ekoballem Sanok. W meczu o V miejsce przegrała z Igloopolem Dębica. Na pewno jest to wynik poniżej oczekiwań i możliwości zespołu. Zabrakło skuteczności…

W rozwinięciu znajduą się wyniki, składy oraz tabela końcowa..

 

Stroje Soccera

Stroje piłkarskie Soccer Ropczyce

Przekaż 1%

Przekaż jedne procent na Szkółkę Piłkarską Soccer Ropczyce

Sponsorzy